włókna stalowe Si-Tech

WŁÓKNO STALOWE 50/1

Włókno stalowe służące do zbrojenia rozproszonego betonu stanowi doskonały dodatek do mocno obciążonych nawierzchni przemysłowych. Oprócz zmian cech fizycznych betonu użycie włókien stalowych umożliwia wyeliminowanie rys skurczowych betonu.

ZASTOSOWANIA:
  • posadzki w halach przemysłowych, fabrykach, magazynach itp.,
  • nawierzchnie wysoko obciążonych odcinków dróg,
  • parkingi sprzętu budowlanego,
  • prefabrykaty betonowe (przepusty, szamba, zbiorniki, kręgi),
  • powierzchnie lotnisk.

 

Najważniejsze zalety włókna stalowego do jednorodnego zbrojenia rozproszonego

Oferowane przez naszą firmę włókna stalowe w ostatnich latach znacząco zyskały na popularności. Wcześniej wykorzystywano je głównie w betonach przeznaczonych do budowy parkingów samochodowych. Tymczasem obecnie po powstające z nich jednorodne zbrojenie rozproszone sięga się również przy wielu innych przedsięwzięciach, jak np. konstrukcje nawierzchni komunikacyjnych czy do wykonywania posadzek przemysłowych. To zasługa m.in. kwestii ekonomicznych, ponieważ włókno stalowe często jest tańsze niż inne metody, a do tego pozwala na szybsze uzyskanie pożądanych rezultatów.

Kolejny aspekt przemawiający za zbrojeniem jednorodnym to łatwość montażu, która ściśle wiąże z oszczędnością czasu, w związku z czym jego zastosowanie powyższa wydajność pracy. Z kolei atrakcyjna cena obniża wydatki inwestycyjne, a tym samym korzystnie przekłada się na finanse organizacji czy osób realizujących dane przedsięwzięcie budowlane. Polecamy je w szczególności do wykonywania niekonstrukcyjnych elementów prefabrykowanych, ponieważ niskim kosztem zapewnia ich znakomite parametry.

Włókno stalowe – oferta sprzedaży

Wykorzystując proponowane włókna stalowe, można oczekiwać dobrej wytrzymałości betonu. Wysoka odporność na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych pozwala na ich użycie nawet w najtrudniejszych, bardzo wymagających warunkach. Dzięki nim zbrojenie staje się mocniejsze i mniej podatne na wszelkiego rodzaju zniszczenia, np. pęknięcia, skurcze, zarysowania czy uszkodzenia mechaniczne. Polecamy je także z uwagi na uniwersalność zastosowania, które polega m.in. na możliwości użycia w rozmaitych obiektach niezależnie od ich gabarytów czy kształtów. Świetnie spisują się np. w przypadku elementów prefabrykowanych, galanterii czy odlewów.

W naszej ofercie znajduje się włókno stalowe wysokiej jakości, które dostarczamy na potrzeby osób prywatnych i przedsiębiorstw z branży budowlanej. Jesteśmy stałym dostawcą dla wielu firm realizujących zarówno niewielkie projekty, np. w ramach indywidualnego budownictwa mieszkaniowego, jak i zakrojone na szeroką skalę inwestycje infrastrukturalne czy biznesowe. Nasze produkty są objęte atestami i spełniają wymagania obowiązujące na polskim i europejskim rynku. Sprzedajemy włókna stalowe nawet w dużych ilościach i zawsze proponujemy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy klientów zarówno z Polski, jak i z innych krajów, którzy poszukują sprawdzonego i pewnego partnera zapewniającego dostęp do wysokojakościowego materiałów.

 

PRODUKT OPIS KOLOR J.M. ILOŚĆ W OPAK. CENA DETALICZNA NETTO ZA J.M.
Włókno stalowe
włókno stalowe 50/1 kg 25 cena do uzgodnienia
Zapytaj o produkt