Jesteśmy cenioną na polskim i europejskim rynku firmą, która od wielu lat zajmuje się produkcją i dystrybucją najwyższej klasy chemii budowlanej. Firma Si-Tech oficjalnie powstała w 2009 roku, jednak historia naszego doświadczenia w branży sięga początków pierwszej dekady XXI wieku. Z założenia naszym priorytetem było budowanie długotrwałych relacji z klientami, opartych na indywidualnym podejściu do ich potrzeb oraz wymagań.

Z upływem lat staliśmy się wiodącym w branży budowlanej producentem posypek utwardzających ROMIX do nowo wykonywanych posadzek przemysłowych, żywic epoksydowych METEOR oraz poliuretanowych PURION. Produkujemy także skuteczne impregnaty do pielęgnacji, uszczelniania i utwardzania powierzchni betonowych, preparaty gruntujące do różnego typu podłoży, mostki sczepne oraz krzemiany. Ponadto zajmujemy się dystrybucją narzędzi i akcesoriów do wykonywania posadzek żywicznych, dysków i łopatek zacierających oraz środków do czyszczenia i konserwacji posadzek betonowych i żywicznych.

Wsłuchując się w potrzeby sektora budowlanego, dostarczamy innowacyjne produkty oraz kompleksowe rozwiązania dopasowane zarówno do potrzeb przedsiębiorstw budowlanych, wykonawców posadzek przemysłowych, architektów, jak i deweloperów oraz prywatnych inwestorów.

Obecnie nasza chemia budowlana wytwarzana jest w dwóch zakładach produkcyjnych i dystrybuowana na terenie całej Polski.

SPECJALISTYCZNA CHEMIA BUDOWLANA SI-TECH

Chemia, sygnowana logo Si-Tech, to specjalistyczne produkty najwyższej klasy, których parametry techniczne spełniają wszelkie wymogi branży budowlanej oraz normy jakościowe.

Spośród naszej oferty wyróżnić możemy następujące grupy produktów:

  • żywice do obiektów przemysłowych, garaży, domów prywatnych, do gruntowania oraz ochrony podłoża;
  • posypki utwardzające do nowo wykonywanych posadzek przemysłowych;
  • preparaty impregnująco-pielęgnujące do świeżych i już istniejących posadzek oraz powierzchni betonowych;
  • preparaty gruntujące;
  • krzemiany;
  • uszczelniacze do wypełniania szczelin dylatacyjnych.

DLACZEGO SI-TECH?

si-tech chemia do posadzek

Tym, co niewątpliwie wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji, są:

  • innowacyjne produkty chemii budowlanej;
  • profesjonalizm na każdym etapie współpracy;
  • kompleksowe doradztwo techniczne wykwalifikowanych specjalistów z branży chemii budowlanej;
  • gotowość do stałej edukacji wykonawców, inżynierów nadzoru, projektantów, a przede wszystkim użytkowników posadzek przemysłowych.

ZADOWOLENIE KLIENTA NAJWIĘKSZĄ WARTOŚCIĄ

si-tech utwardzacze do betonu żywice do posadzek

Wyznajemy zasadę, że cele osób, które korzystają z usług firmy Si-Tech, są również naszymi priorytetami. Aby poznać potrzeby i oczekiwania klientów do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy zaproponować możliwie najbardziej zoptymalizowane rozwiązania.

Si-Tech to dynamicznie rozwijające się polskie przedsiębiorstwo, które tworzone jest przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Inwestujemy w naszą kadrę, co sprawia, że przez lata udało się nam stworzyć zgrany zespół, który świetnie radzi sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi zadaniami.

Wiedza, doświadczenie i liczne sukcesy, które mamy na swoim koncie sprawiają, że nie obawiamy się podejmowania nowych wyzwań, a dobre relacje handlowe i terminowe dostawy są naszą wizytówką.