Odwodnienia liniowe z betonu i polimeru

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdziecie Państwo profesjonalne grzebieniowe koryta odwodnieniowe. W katalogu mamy wytrzymałe kompozytowe koryta z betonu polimerowego w atrakcyjnej cenie, odporne na działanie różnych substancji chemicznych oraz niekorzystnych czynników atmosferycznych. Te elementy pozwalają na szybki i łatwy montaż liniowego systemu odprowadzania zalegających powierzchniowych wód opadowych. Zapraszamy do zapoznania się z właściwościami i korzyściami, jakie oferują te artykuły odwodnieniowe.

Akodreny, koryta odwodnieniowe – do jakich systemów liniowych można je wykorzystać?

Różne klasy obciążeń umożliwiają wykorzystanie tych produktów w wielu miejscach i przestrzeniach zarówno na potrzeby użytku domowego, jak i użyteczności publicznej. Koryta i akodreny odwodnieniowe są idealnym rozwiązaniem na profesjonalne odwodnienia liniowe betonowe w strefach przemysłowych, handlowych, usługowych oraz terenach i obszarach zielonych. Profile grzebieniowe jakie Państwu oferujemy to również doskonałe produkty do zbierania i odprowadzania wód deszczowych z takich lokalizacji jak:

  • utwardzone drogi publiczne różnej kategorii (gminne, powiatowe, wojewódzkie, krajowe),
  • ścieżki rowerowe, trasy biegowe, obiekty sportowe, tory wyścigowe,
  • stacje paliw, lotniska, terminale kontenerowe, logistyczne centra przeładunkowo-wyładunkowe, warsztaty mechaniczne,
  • wjazdy do garaży, tarasy, place zabaw dla dzieci,
  • naziemne i wielopoziomowe podziemne parkingi dla samochodów osobowych,
  • miejskie fontanny, deptaki, chodniki i pozostałe piesze ciągi komunikacyjne.

Akodreny, koryta i systemy odwodnienia liniowego oferowane przez SI-TECH to szybki sposób na odprowadzanie wód opadowych z różnych miejsc i obiektów, a tym samym zabezpieczenie posadzki betonowej i podłogi z żywicy przed nadmierną wilgocią i szkodliwym wpływem wody oraz zanieczyszczeń, które ze sobą nanosi.

Jakie parametry i zalety mają grzebieniowe kompozytowe systemy odwodnienia liniowego?

Oferowane kompozytowe korytka odwodnieniowe z włókna szklanego dostępne są w różnej gamie kolorystycznej. Pozwala to na dobór wariantu dopasowanego do konkretnego otoczenia, tak aby zapewnić zrównoważone walory wizualne i estetyczne konkretnego otoczenia.

Akodreny są bardzo proste w montażu i łatwe w czyszczeniu. Kolejną zaletą kanałów jest odporność na oleje, benzynę, sól, promieniowanie UV i inne szkodliwe ciecze oraz związki chemiczne generowane przez czynniki pogodowe lub agresywne środowiska pracy. Odwodnienia liniowe są ponadto w 100% odporne na korozję.

Odwodnienia liniowe, akodreny SI-TECH

Ponadto, kompozytowe koryta o profilu grzebieniowym są recyklingowane. Odzyskane włókna szklane mogą zostać ponownie wykorzystane do produkcji kolejnych elementów odwodnieniowych.

Jako profesjonalny dystrybutor systemów do odprowadzania wody oferujemy również doradztwo techniczne. Z firmą Si-Tech wybierzesz najlepsze akodreny do liniowych układów odwodnień na użytek prywatny i komercyjny.

Odwodnienia liniowe z betonu polimerowego – idealne w budownictwie drogowym

Wody gromadzące się na powierzchni dróg mogą spowodować zniszczenia i stwarzać niebezpieczeństwo dla użytkowników samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. W celu szybkiego odprowadzenia deszczówki należy wykonać profesjonalne odwodnienie liniowe. Oferowane przez nas koryta z polimerobetonu gwarantują bezpieczeństwo i ochronę nawierzchni przed uszkodzeniem wynikającym z długotrwałego zalegania opadów.

Odwodnienia liniowe, akodreny SI-TECH

Akodren odwodnieniowy z wysokiej klasy betonu polimerowego to monolityczna solidna grzebieniowa konstrukcja. Ten rodzaj koryta to doskonały produkt przystosowany do odwadniania liniowego autostrad, dróg ekspresowych i pozostałych utwardzonych nawierzchni jezdnych charakteryzujących się znacznym natężeniu ruchu. Te budowlane artykuły zostały zaprojektowane w taki sposób, aby możliwa była ich szybka i sprawna zabudowa oraz niezwykle długi okres użytkowania przy minimalnych pracach pielęgnacyjno-konserwacyjnych.

Systemy odwodnienia liniowego – szybki sposób na odprowadzanie wód powierzchniowych

Oferowane przez firmę Si-Tech koryta odwodnieniowe i akodreny z solidnych tworzyw sztucznych i szklanych kompozytów mogą zostać wykorzystane w budownictwie ogólnym, drogowym, przemysłowym i mieszkaniowym. Te elementy odwodnienia liniowego są idealnym rozwiązaniem umożliwiającym szybki transport wód deszczowych i powierzchniowych ścieków opadowych z nawierzchni dla ruchu kołowego i pieszego do systemów kanalizacyjnych.

Różne klasy obciążeń, wysokie parametry techniczne, wytrzymałość na skrajne warunki pogodowe, nierdzewiejący materiał, zgodność z aktualnie obowiązującymi normami bezpieczeństwa PN-EN i standardami jakości oraz korzystna cena rynkowa – to najważniejsze atrybuty i atuty oferowanych przez nas koryt, akodrenów i kanałów odwodnieniowych.

Już teraz zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi produktami i składania zamówień oraz zapytań.

Masz pytania lub chcesz porozmawiać o ofercie? Zapraszamy serdecznie do kontaktu! Nasi specjaliści i doradcy techniczni chętnie pomogą!

Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym, podchodzącym indywidualnie do potrzeb każdego naszego Klienta!

Odwodnienia liniowe z betonu i polimeru