W ofercie firmy Si-Tech znajdują się profesjonalne talerze do szlifowania miękkich, średnich i twardych betonów, a także innych powierzchni, m.in.: żywic, lastryko, subitu, kleju, substancji lepkich i innych.

 

Jako ceniona firma przygotowaliśmy szeroką ofertę, która odpowiada na potrzeby sektora budowlanego. U nas kupisz nowoczesne produkty ułatwiające tworzenie posadzek i inne prace wykończeniowe. Oferujemy m.in. wysokiej klasy tarcze do szlifowania betonu, lastryka czy wszelkiego typu żywic. Są one bardzo przydatne nie tylko do wygładzania powierzchni, ale też zdzierania materiału czy obrabiania krawędzi. Z pewnością spełnią one wymagania profesjonalistów, gdyż zostały doskonale wykonane i mają korzystne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem i składania zamówień!

Niezbędne tarcze do szlifierek

Wysokiej klasy elektronarzędzia wymagają bardzo dobrych części eksploatacyjnych. Sprzedawane przez nas akcesoria nadadzą się idealnie do szlifierek kątowych. Zawsze wtedy, gdy na betonowych powierzchniach posadzek, słupów czy innych części konstrukcyjnych pojawiają się nierówności, należy je usunąć, gdyż mogłyby one stanowić przeszkodę dla kolejnych etapów inwestycji bądź psuć estetykę. Odpowiedni sprzęt z solidną tarczą do szlifowania umożliwi eliminacje defektów, warstw kleju czy farby, co pozwoli przygotować podłoże pod nowe wykończenie. Za pomocą proponowanych artykułów wykonasz też frezowanie krawędzi czy licowanie.

Współczesne tarcze do szlifowania są pokryte drobinkami klasycznego lub polikrystalicznego diamentu i mogą być używane na mokro i sucho, dzięki czemu obróbka nawet najmocniejszych betonów, najtwardszych gresów czy ceramik stanie się o wiele prostsza.

Jakie tarcze do szlifowania wybrać?

Wybór dodatków zależy rzecz jasna od rodzaju zadań, przed jakimi stoisz. Warto wiedzieć, że im bardziej miękkie segmenty i mniejsze przestrzenie między nimi, tym gładsza będzie dana powierzchnia. Do mocnych, twardych materiałów najlepiej sprawdzi się tarcza do szlifowania betonu, która ma odpowiednią specyfikację techniczną. Takie okrągłe części ułatwią osiągnięcie maksymalnej wydajności stosowanych narzędzi. Wykorzystywane aktualnie tarcze do szlifowania są pokryte drobinkami klasycznego lub polikrystalicznego diamentu oraz mogą być używane na mokro i sucho. Dzięki temu obróbka nawet najmocniejszych materiałów, jak posadzka betonowa czy najtwardszych gresów i ceramik stanie się o wiele prostsza.

Doskonała oferta tarcz do szlifowania betonu

Oferujemy rewelacyjne tarcze do szlifowania betonu – zarówno twardego, jak i miękkiego bądź abrazyjnego. Powinny one znaleźć się w domowym warsztacie czy na wyposażeniu ekip remontowo-budowlanych. Wszystkie przedmioty zostały wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ich korpus ma otwory chłodzące, które zapobiegają przegrzewaniu się talerzy oraz ułatwiają szybkie usuwanie resztek materiałów. Ich obrzeże spawane jest laserowo a rdzeń stworzony z wysokiej jakości aluminium. Warto podkreślić, że dostępne są też rozwiązania do innych celów. Polecamy produkty do zdzierania starych powłok klejowych, żywicy, pianek, epoksydów oraz farb.

Kup u nas tarcze do szlifowania betonu

Jesteśmy renomowaną firmą działającą na rynku polskim i europejskim, więc możesz mieć pewność, że dostarczamy najwyższej klasy artykuły. Bardzo dobrze rozumiemy potrzeby Klientów oraz staramy się dopasowywać ofertę do szczególnych wymagań. Dlatego też sprzedajemy nowoczesne tarcze do szlifowania betonu i innych tworzyw, a także tarcze do cięcia betonu i wiele innych produktów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny wyrobów, a w razie potrzeby służymy fachowym doradztwem. Zapraszamy do kontaktu!