O nas

Jesteśmy cenioną na polskim i europejskim rynku firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i dystrybucji najwyższej klasy chemii budowlanej. Historia powstania firmy Si-Tech sięga 2009 r. i od początku istnienia przedsiębiorstwa naszym priorytetem była budowa długotrwałych i korzystnych dla obydwu stron relacji z klientem.

Wsłuchując się w potrzeby sektora budowlanego, dostarczamy innowacyjne produkty oraz kompleksowe rozwiązania dopasowane zarówno do potrzeb przedsiębiorstw budowlanych,  wykonawców posadzek przemysłowych, architektów, jak i deweloperów oraz prywatnych inwestorów.

Z upływem lat staliśmy się wiodącym w branży budowlanej producentem posypek utwardzających ROMIX do nowo wykonywanych posadzek przemysłowych oraz żywic METEOR. Ponadto produkujemy także skuteczne impregnaty do pielęgnacji, uszczelniania oraz utwardzania powierzchni betonowych. Kolejne grupy produktów Si-Tech to preparaty gruntujące, przeznaczone do różnego typu podłoży oraz wylewki samorozlewne cementowe.

Obecnie nasza chemia budowlana wytwarzana jest w dwóch zakładach produkcyjnych i dystrybuowana na terenie całej Polski.

 

SPECJALISTYCZNA CHEMIA BUDOWLANA SI-TECH

 

Chemia, sygnowana logo Si-Tech, to specjalistyczne produkty najwyższej klasy, których parametry techniczne spełniają wszelkie wymogi branży budowlanej oraz normy jakościowe.

Spośród naszej oferty wyróżnić możemy następujące grupy produktów:

  • żywice do obiektów przemysłowych, garaży, domów prywatnych, do gruntowania oraz ochrony podłoża; 
  • posypki utwardzające do nowo wykonywanych posadzek przemysłowych; 
  • impregnacyjno-pielęgnacyjne preparaty do świeżych i już istniejących posadzek oraz powierzchni betonowych; 
  • cementowe wylewki samorozlewne; 
  • preparaty gruntujące; 
  • uszczelniacze do wypełniania szczelin dylatacyjnych.

 

DLACZEGO SI-TECH?

 

Tym, co niewątpliwie wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji, są:

  • innowacyjne produkty chemii budowlanej; 
  • profesjonalizm na każdym etapie współpracy; 
  • kompleksowe doradztwo techniczne wykwalifikowanych specjalistów z branży chemii budowlanej; 
  • gotowość do stałej edukacji wykonawców, inżynierów nadzoru, projektantów, a przede wszystkim użytkowników posadzek przemysłowych.

 

ZADOWOLENIE KLIENTA - NAJWIĘKSZĄ WARTOŚCIĄ

 

Wyznajemy zasadę, że cele osób, które korzystają z usług firmy Si-Tech, są również naszymi priorytetami. Aby poznać potrzeby i oczekiwania klientów do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy zaproponować możliwie najbardziej zoptymalizowane rozwiązania.

Si-Tech to dynamicznie rozwijające się polskie przedsiębiorstwo, które tworzone jest przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Inwestujemy w naszą kadrę, co sprawia, że przez lata udało się nam stworzyć zgrany zespół, który świetnie radzi sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi zadaniami.

Wiedza, doświadczenie i liczne sukcesy, które mamy na swoim koncie sprawiają, że nie obawiamy się podejmowania nowych wyzwań,a dobre relacje handlowe i terminowe dostawy są naszą wizytówką.

Dane firmy:

SI-TECH Sp. z o. o.
ul. Dobra 9, 05-306 Jakubów

NIP 822-230-38-63
REGON 142166443

Zapraszamy:

pon. - pt.: 8⁰⁰ - 16⁰⁰

Tel: 25 749 88 60
e-mail: sitech@sitech.net.pl

KRS: 0000344511 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Kapitał zakładowy 50 100 zł. Numer rachunku bankowego: ING 29 1050 1953 1000 0090 3099 6954